Diagnostica — Spółka Akcyjna

Dystrybutor specjalistycznych odczynników i aparatów do diagnostyki in vitro oraz do badań naukowych w zakresie układu hemostazy.

English

Dystrybutor produktów firm

Hyphen BioMed, Pentapharm, MediRox,
RAL Diagnostics, SD Medical.

Agregacja

Działalność firmy American Biochemical & Pharmaceuticals Ltd. poświęcowna jest produkcji i dostarczaniu dla jednostek z obszaru służby zdrowia, diagnostyki klinicznej i nauki, produktów niezbędnych do kontynuacji odkyrwania i zrozumienia hemostazy, a w szczególności funkcji płytek krwi. abp na rynku znana jest przede wszystkim jako dostawca wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie.

Ponad 20 lat temu, abp ropzoczęło dostarczać Siarczan Rystocetyny do laboratoriów zajmujących się hemostazą na całym świecie pomagając w diagnozowaniu choroby von Willebrand'a (vWD). Kiedy pierwotny producent zdecydował zaprzestać produkcję tego unkalnego produktu, niezbędnego w diagnozie tej choroby, abp przejęło prawa do produkcji i technologię aby zepwnić dostawy Siarczany Rystocetyny. W rezultacie, pomiar Aktywności Kofaktora Rysotcetyny oraz RIPA do dziś pozostają złotymi standardami w diagnozowaniu choroby von Willebranda.

Doświadczenie zdobyte przez lata, owocuje w co raz to nowe produktu, których część wymieniamy poniżej:

- Rystocetyna
- Zestaw do oznaczania aktywności kofaktora restocetyny
- Kolagen (1 mg/ml oraz 2 mg/ml)
- Epineferyna
- ADP
- Kwas arachidonowy
- Liofilizat płytek krwi
- TRAP-6
- vWF:Ag
- vWF:Activity

Aby dowiedzieć się więcej pobierz ulotki lub skontaktuj się z nami.


Pobierz ulotkę (PL)
Pobierz ulotkę (EN)
Skontaktuj się z nami