Diagnostica — Spółka Akcyjna

Dystrybutor specjalistycznych odczynników i aparatów do diagnostyki in vitro oraz do badań naukowych w zakresie układu hemostazy.

English

Dystrybutor produktów firm

Hyphen BioMed, Pentapharm, MediRox,
RAL Diagnostics, SD Medical.

Portfolio nasyzch produktów to odczynniki światowej klasy producentów, zajmujących się zagadnieniem układu hemostazy w aspekcie diagnostyki laboratoryjnej jak i badań naukowych. Jesteśmy dystrybutorem takich marek jak Hyphen BioMed, American Diagnostica, Pentapharm, Medirox czy SD Medical. Oferując produkty ww. producentów otwieramy nowe ścieżki dla diagnostyki laboratoryjnej jako integralnego procesu leczenia:

Rutynowe i wysko-specjalistyczne odczynniki do diagnostyki in vitro zaburzeń układu hemostazy:

• Odczynniki pozwalające na monitorowanie przebiegu leczenia choroby;

• Odczynniki do badań naukowych nad procesami zachodzącymi w ramach układu hemostazy (krzepnięcie jak i fibrynoliza) tj. białka i enzymy, przeciwciała mono- i poliklonalne oraz ich koniugaty enzymatyczne, zoptymalizowane zestawy testów ELISA i in.

Uzupełnieniem oferty są niezwykle wysokiej jakości odczynniki barwiące firmy Reactifs RAL mające zastosowanie w takich dziedzinach jak hematologia, histologia, cytologia, bakteriologia. Pomimo krótkiej obecności na polskim rynku, grupa produktów tego producenta już zaskarbiła sobie uznanie wśród profesjonalistów.

Firma Diagnostica a.s. powstała w Czechach w 2007 roku skupiając pracowników z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa i sprzedaży odczynników i akcesoriów do diagnostyki in-vitro oraz badań naukowych. Po wielu sukcesach odniesionych na terytorium Republiki Czeskiej, poszerzyła swoją działalność o kraje sąsiedzkie, w tym Polskę, gdzie istnieje od początku 2010 roku.

Celem naszej firmy jest dostarczanie przemyślanych rozwiązań do pracowni diagnostycznych i naukowych, aby przy optymalnym wykorzystaniu ludzkich umiejętności i możliwości sprzętowych, w pełni wspierać lekarzy i naukowców w podnoszeniu jakości ludzkiego zdrowia i życia. Wdrażanie innowacji naukowych w proces codziennej diagnostyki to nasza misja.